Dr.Sadri

مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ توسط maziar0

دکتر حسین صدری​

دکتر حسین صدری (دارای شماره نظام پزشکی ۳۲۸۱۵)، یکی از برجسته ترین متخصصان سونوگرافی و رادیولوژی در سطح کشور می‌باشند. ایشان با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه انجام انواع سونوگرافی و رادیولوژی جنین، نوزاد، اطفال، زنان و بزرگسالان یکی از دقیق‌ترین و دلسوزترین پزشکان در این زمینه می‌باشند. کما اینکه همه مراجعه کنندگان ایشان نیز از خدمات ارائه شده در کلینیک سونوگرافی دکتر صدری خشنودی و رضایت کامل دارند. (برای مشاهده نظرات مراجعه کنندگان اینجا کلیک کنید)

سالها تلاش و مطالعه مستمر، دارا بودن ۲۵ سال تجربه مفید در زمینه امور سونوگرافی و رادیولوژی و شرکت در کنگره های علمی معتبر داخلی و بین المللی در کنار حس نوع دوستی و وطن پرستی باعث شده است تا اکنون نام ایشان بر سر زبان‌ها باشد و کلینیک دکتر صدری بعنوان مرجع مطمئنی برای تشخیص بیماریهای حین بارداری، بررسی سلامت جنین، نوزاد، اطفال، زنان و بزرگسالان شناخته شود.

وبسایت رسمی دکتر صدری به تازگی راه اندازی شده است تا با ارائه به روزترین اطلاعات در زمینه امور سونوگرافی، بارداری، سلامت جنین و نوزاد، هیستروسالپنگوگرافی (عکس رنگی رحم) و… در خدمت شما عزیزان و همراهان باشد.

 سونوگرافی دکتر صدری

دکتر صدری سابقه درخشانی در زمینه انجام انواع امور سونوگرافی و رادیولوژی دارند. از جمله سونوگرافی هایی که در کلینیک ایشان انجام میشود: سونوگرافی های مربوط به جنین و مادران (قبل از زایمان)، سونوگرافی های پیش از بارداری و بررسی سلامت رحم و لوله های رحمی، سونوگرافی ان تی و غربالگری، سونوگرافی نوزاد و بررسی سلامت وی، سونوگرافی زنان، سونوگرافی و رادیولوژی بزرگسالان، سونوگرافی اندام داخلی و گوارشی و… (برای مشاهده لیست کامل خدمات سونوگرافی دکتر صدری اینجا کلیک کنید)

آدرس سونوگرافی دکتر صدری​ (مطب سابق :تهرانپارس)

کلینیک سونوگرافی دکتر صدری، قبلأ در محل تهران- فلکه دوم تهرانپارس به مراجعان خدمت رسانی میکرد. اما به تازگی به آدرس زیر تغییر مکان داده است:

تهران، سیدخندان ،خیابان خواجه عبدالله انصاری، نرسیده به چهارراه ابوذر، پلاک ۱۵۶

برای مشاهده محل کلینیک برروی نقشه، اینجا کلیک کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


Call Now Button